UNITSOFT ERP & CRM

Odoo - це європейська, надсучасна ERP & CRM система, призначена для виконання всіх необхідних бізнес-операцій. 

UNITSOFT ERP & CRM на базі Odoo Community - це повністю відкрита версія, випущена під ліцензією LGPLv3. Розроблена та протестована OCA (Odoo Community Association), складається з програмних модулів для задоволення потреб малого та середнього бізнесу

Наявність низки настроюваних модулів, призначених для виконання бізнес-операцій, дозволяє в одній програмі конструювати веб-сайти будь-якої складності, керувати фінансами, продажами, маркетингом, складом, виробництвом, кадрами, наданням послуг у простому, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі.

Про Odoo


Модульне програмне рішення Odoo було розроблене в Бельгії у 2004 році. За цей час система була адаптована і впроваджена у більшості провідних країн світу, у тому числі і в Україні.

Станом на 2023 рік Odoo налічує 8 мільйонів користувачів у понад 175 країнах світу.
Інтеграція з іншими системами 

Банки, платіжні системи, сервіси обміну та зберігання даних, служби доставки, маркетплейси, сервіси документообігу та ін.

Зрозумілий та сучасний інтерфейс

Покращений користувацький інтерфейс надає Odoo солідний відрив від інших ERP та виводить бельгійське рішення на новий рівень взаємодії з користувачем..

Відкритий вихідний код 

Програмне забезпечення з веб-доступом та відкритим програмним кодом на Python робить систему гнучкою для доопрацювань. Ніяких обмежень для розробників програмного забезпечення, вони можуть покращити або додати будь-який функціонал. Ваш бізнес не буде заручником одного постачальника.

Адаптація до ринків світу 

Odoo - європейське програмне рішення, яке вже адаптоване для роботи як на українському так і на міжнародному ринках.

Велика спільнота розробників 

Розробники Odoo проживають по всьому світу, це дає можливість зростаючому підприємству не обмежувати себе послугами лише однієї IT компанії та не переживати через дефіцит кадрів .

Маркетплейс 

Marketplace Odoo нараховує понад 16 000 додатків для розширення вже існуючого функціоналу Odoo, велика кількість з яких – безкоштовні. Є можливість написання власних додатків під індивідуальні потреби.


Вже цікаво? Протестуйте власноруч!

Замовте безкоштовне тестування

 

МОДУЛІ UNITSOFT ERP & CRM


Фінанси 

Продажі 

Веб-сайт 

Склад та MRP 

Кадри 

Маркетинг 

Послуги

Продуктивність

​ІНТЕГРАЦІЯ З НАЙПОПУЛЯРНІШИМИ СЕРВІСАМИ


Єдина платформа, яка вам коли-небудь знадобиться для ведення свого бізнесу!


Odoo поєднує в собі простоту використання та широку функціональність для ефективного управління бізнесом.

 
Платформа надає велику кількість зручних інструментів для управління всіма бізнес-процесами компанії: виробництвом, збутом, управлінням складом, логістикою, обліком, звітністю тощо.

Зацікавились? Протестуйте власноруч!

Замовте безкоштовне тестування

Розділіть електронні адреси комами.