Odoo Автотранспорт

Керуйте своїми транспортними засобами, контрактами, витратами, страховками та завданнями без болю.

Спробувати безкоштовно

Запитати у експерта​​

Управління автопарком стало простим

Вам не знадобиться спеціальна система відстеження для транспортних засобів компанії - за допомогою розумного додатку Odoo ви зможете контролювати свій автопарк у кілька простих кліків. Керуйте всім через нашу зручну адміністративну систему - записи в паливному журналі, витрати та багато інших функцій, необхідних для управління транспортними засобами вашої компанії.

Керуйте лізинговими та всіма іншими договорами

Контролюйте всі контракти для ваших транспортних засобів і отримуйте попередження на електронну пошту, коли термін дії контрактів закінчується. Кілька візуальних інструментів гарантують, що ви не забудете продовжити (або розірвати) контракт. Організуйте послуги, пов'язані з транспортними засобами, і зв'яжіться з кваліфікованими постачальниками послуг; керуйте рахунками та примітками. Створіть політику використання транспортних засобів у вашій компанії, а також страховий поліс, щоб керувати автопарком найбільш ефективно.

Відстежуйте всі витрати одночасно

Визначайте та відстежуйте гроші, витрачені вашою компанією на кожен транспортний засіб з автопарку. Періодичні витрати за вашими контрактами, такими як лізингові та сервісні контракти, автоматично додаються до вашої бухгалтерії на початку кожного періоду з періодичністю, зазначеною в контрактах, тоді як всі інші витрати, такі як паливо та ремонт, автоматично додаються до вашого звіту.

Аналіз та звітність

Показати всі витрати, пов'язані з певним транспортним засобом або типом послуги. Порівняйте різні типи витрат (які транспортні засоби коштують найбільше; які послуги були надані на яких транспортних засобах; тощо).


за допомогою інструменту звітності. Отримуйте корисну інформацію про ефективну віддачу від кожного транспортного засобу, щоб покращити інвестиції в автопарк.

Повністю інтегровано з Odoo Додатками

Співробітники

Керуйте каталогом співробітників. Зберігайте важливу інформацію про вашу команду.


Відкрити

Витрати

Майте огляд витрат ваших співробітників. Отримайте доступ до точного інструменту відстеження.


Відкрити

Проект

Відстежуйте час, витрачений на проект, клієнта або завдання.


Відкрити

Веб-сайт

Отримайте чудовий корпоративний сайт. Повністю настроюється і зручний для SEO.


Відкрити

8 Мільйонів користувачів

розвивають свій бізнес з Odoo

Контролюйте свій автопарк

Почніть зараз - це безкоштовно