Гнучке управління проектами

Чудово. Спокійно. Відкритий код.

Спробувати безкоштовно

 Запитати у експерт​​​​а

Сучасний інтерфейс

пристосований до ваших уподобань та потреб.

ОРГАНІЗАЦІЯ

Ефективно організовуйте та керуйте всіма своїми проектами за допомогою чіткого та наочного огляду.

РОЗКЛАД

Легко відстежуйте дедлайни за допомогою зрозумілого та простого у використанні календаря.

ПЛАН

Створіть добре організований план, виділивши необхідний час для виконання конкретних завдань у межах запланованої зміни.

АНАЛІЗ

Виконуйте детальний аналіз і створюйте вичерпні звіти з легкістю.

Легко прогнозуйте та керуйте своїми потребами та ресурсами.

Ефективно керуйте продуктивністю проєктів та доступністю працівників, розподіляючи команди між проєктами з урахуванням їхніх відпусток. Плануйте майбутні проекти за допомогою прогнозів на основі схожих проектів і точніше оцінюйте терміни виконання. Порівнюйте свої прогнози з реальним розкладом, щоб підвищити прибутковість.Використовуйте силу візуальної інформації

за допомогою нашого гнучкого програмного забезпечення для управління проектами, що робить ваші завдання з управління проектами простими та безпроблемними.

Спростіть свої процеси та покращіть співпрацю співробітників, розбивши проект на невеликі завдання та призначивши їх своїй команді. Покращуйте огляд робочого процесу та підвищуйте загальну ефективність проекту, створюючи індивідуальні етапи для кожного проекту.

Ефективно співпрацюйте за допомогою

Обговорюйте завдання та діліться документами зі своєю командою.

Залишайтеся на зв'язку зі своєю командою, додаючи швидкі нотатки або прикріплюючи файли до будь-якого завдання. Уникайте нескінченних наступних зустрічей, щоб відстежувати проекти і спілкуватися в чаті, пишіть у спільному блокноті в режимі реального часу або використовуйте чат - і все це в єдиному інтерфейсі.

Легко визначайте обсяг вашого проекту за допомогою простого та зручного для читання огляду.

Кожне завдання представлено у вигляді функціонального і динамічного графіка, що дозволяє відстежувати прогрес і приймати рішення на основі даних.

Легко аналізуйте свої дані за допомогою графічних представлень нашого програмного забезпечення для управління проектами, що мають потужний інструмент пошуку, функції фільтрування та групування, а також низку унікальних візуальних інтерфейсів. Ці функції дозволяють відстежувати та підтримувати ваші проекти на будь-якому рівні, забезпечуючи максимальну ефективність та продуктивність.

Повна інтеграція з іншими додатками Odoo

Продажі

Перетворюйте замовлення на інвойси в один клік і відстежуйте платежі.


Відкрити

Виставлення рахунку

Перетворіть свої пропозиції на відшліфовані та професійні рахунки-фактури всього в один клік.


Відкрити

Email-маркетинг

Створіть ідеальне повідомлення для ваших лідів, можливостей та клієнтів за допомогою наших інструментів таргетованого маркетингу.

Відкрити​

8 Мільйонів користувачів

розвивають свій бізнес з Odoo

Реалізовуйте проекти вчасно та в рамках бюджету  ​

Почніть зараз - це безкоштовно