Процеси найму 

на роботу спрощено

Від пошуку до укладання контракту,

легко керуйте процесом підбору персоналу.

Спробувати безкоштовно

Запитати у експерта

Систематизуйте свої вакансії та заявки на роботу

Створіть власну дошку вакансій, розміщуйте оголошення про роботу та зручно керуйте поданими заявками. Відстежуйте кожного кандидата та створіть повну базу даних навичок і профілів з індексованими документами. Вам не потрібно делегувати процес підбору персоналу - виконуйте все своїми силами, використовуючи простий і відшліфований підхід.

Моніторинг можливостей працевлаштування
Визначте канал, який генерує найбільшу кількість заявок на роботу.

Кожній вакансії автоматично присвоюється нова електронна адреса, щоб гарантувати що заявки надходили на потрібну вакансію. 

Незалежно від того, чи зв'язуються кандидати з вами електронною поштою або через онлайн-форму, всі дані, такі як резюме та супровідні листи, автоматично індексуються, і на них можна відповісти одним кліком, використовуючи шаблони або персоналізовані електронні листи.Адаптуйте процес підбору персоналу до ваших конкретних потреб

Визначайте власні етапи рекрутингу та обирайте власних інтерв'юерів.

Візуалізуйте свій конвеєр рекрутингу за допомогою канбан-візуалізації та налаштовуйте кожен етап процесу, наприклад, попередню кваліфікацію, першу співбесіду, другу співбесіду та переговори. Отримуйте точну статистику по вашому конвеєру рекрутингу, щоб відстежувати прогрес.


Використовуйте звіти для порівняння ефективності розміщення вакансій на різних зовнішніх сайтах і легко коригуйте свій план і стратегію підбору персоналу на основі отриманих результатів.

Повністю інтегровано з Odoo Додатками

Продажі

Створюйте вишукані та професійні пропозиції за лічені хвилини та надайте клієнтам можливість підписати їх в електронному вигляді.

Відкрити

Співробітники

Контролюйте каталог співробітників і зберігайте важливу інформацію про вашу команду.

Відкрити

Події

Створюйте стильні та привабливі сторінки подій, продавайте квитки онлайн та керуйте заходами на місці.

Відкрити

8 Мільйонів користувачів

розвивають свій бізнес з Odoo

Найміть команду своєї мрії 

Почніть зараз - це безкоштовно