Email-маркетинг став простим

Створюйте емейли за допомогою кількох перетягувань.


Спробувати безкоштовно

Запитати у експерта

Створюйте дивовижні маркетингові ініціативи

Почніть з чистого полотна або виберіть одну з наших попередньо розроблених тем.

Створюйте ефективні емейл-кампанії, які встановлюють зв'язок з вашими потенційними клієнтами, навіть якщо вам бракує технічних знань.

Отримайте повний контроль над форматом і контентом ваших листів за допомогою зручного та інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення.

Якщо у вас немає настрою створювати розсилку з нуля, не біда! Ви можете просто вибрати один з наших численних шаблонів, налаштувати макет, додати своє повідомлення та зображення, і ваша нова кампанія буде готова до запуску!

Просто виберіть потрібні блоки та розмістіть їх саме там, де ви хочете, щоб вони з'явилися у вашому листі. Легко доповнюйте свій контент заголовками, закликами до дії, кнопками соціальних мереж або колонтитулами в один клік.

Сегментуйте свою базу даних

Щоб покращити показники відкриттів та кліків.

Максимізуйте свої результати, спрямовуючи кампанії на конкретні групи у вашій базі даних. Вибирайте лідів, клієнтів або будь-яку іншу групу зі списку контактів за країною, датою, посадою тощо - все це створено для того, щоб ви могли надсилати контент лише тим, кому хочете донести свою кампанію до цільової аудиторії.

Покращуйте свої кампанії

Довіряйте статистиці та даним, щоб надсилати кращі емейли.


 Отримуйте точну та актуальну статистику по кожному відправленому імейлу. Легко відстежуйте кількість згенерованих лідів, розміщених замовлень, отриманого доходу, показник відкритих листів, показник відмов, показник кліків та вдосконалюйте свою маркетингову стратегію в цілому. Відстежуйте створені можливості та прогнозовані доходи.

Розширені можливості

Майте повний контроль над кожним аспектом ваших email-кампаній.


Відстежуйте свої посилання

Вставте код відстеження в посилання у своїх імейл-розсилках і отримайте повний огляд ефективності кожної кампанії на спеціальній панелі за допомогою Odoo Link Tracker.

Дізнайтеся більше 


Розрахуйте свою рентабельність інвестицій

Відстежуйте свої можливості за допомогою Odoo CRM та аналізуйте коефіцієнт конверсії, прогнозований дохід і згенерований дохід кожної з ваших кампаній. Використовуйте фільтри для більш детального аналізу.

Дізнайтеся більше

Повністю інтегровано з Odoo Додатками

CRM

Відстежуйте можливості та доходи, отримані від email-кампаній.Відкрити

Події

Використовуйте Odoo для створення цікавих email-кампаній, які заохочують залучення клієнтів або залучають потенційних клієнтів до ваших рекламних заходів.


 Відкрити

Опитування

Отримуйте цінну інформацію за допомогою опитувань і використовуйте email-розсилки, щоб заохочувати клієнтів і потенційних клієнтів до участі.

 

Відкрити 

8 Мільйонів користувачів

розвивають свій бізнес з Odoo

Ось найдешевший спосіб отримати клієнтів 

Почніть зараз - це безкоштовно