Керуйте подіями локально та онлайн

Організовувати, публікувати, просувати та продавати.

Спробувати безкоштовно

 Запитати у експерта

Організовуйте зустрічі, які тісно пов'язані з вашою аудиторією

Odoo Події - це комплексна платформа для управління івентами будь-якого розміру та категорії. Вона спрощує завдання організаторам заходів, беручи на себе все - від координації подій та продажу квитків до маркетингу та просування.

КОНФЕРЕНЦІЇ

ВЕБІНАРИ

ФЕСТИВАЛІ

КЛАСИ

БЛАГОДІЙНІСТЬ

ВИСТАВКА

Легко керуйте контентом вашого заходу

організовуючи розклад та координуючи роботу зі спікерами.

За допомогою Odoo Події ви можете спростити процес відбору спікерів, додавши на сторінку вашої події форму пропозиції доповідача. Відвідувачі можуть подавати свої кандидатури, а ви можете легко впорядкувати та затвердити пропозиції. Крім того, ви можете швидко планувати події або презентації, використовуючи функцію подання Ганта.

 

Odoo Події також пропонує автоматичне відображення порядку денного з відшліфованим дизайном безпосередньо на вашому сайті. Відвідувачі можуть переглядати та шукати розклад, фільтрувати за датою, місцем проведення, тегами та спікерами, що полегшує пошук сесій, які їх цікавлять.


Оптимізуйте продаж та оплату квитків за допомогою Odoo Події

Odoo Події дозволяє легко керувати реєстрацією подій та продажем квитків, з можливістю публікувати безкоштовні події або продавати квитки через сторінку події. Обирайте способи оплати: онлайн-обробка кредитних карток або виставлення рахунків клієнтам. Визначайте спеціальні умови, такі як ранній продаж, привілеї для учасників або кілька рівнів квитків, щоб підвищити відвідуваність заходу. Маючи все необхідне для управління списками гостей і збільшення відвідуваності в одному місці, Odoo Події спрощує планування заходів.

Максимізуйте успіх заходу зі спонсорським менеджментом Odoo Події.

Легко керуйте спонсорами вашої події за допомогою Odoo Події. Додавайте нових спонсорів і впорядковуйте їх на основі рівня спонсорства, причому найвищий рівень відображається вгорі кожної сторінки події. Крім того, ви можете легко продавати спонсорські пакети онлайн через Odoo Електронна комерція.