Отримайте 

максимум від Odoo 

 UNITSOFT PRO Послуги  


Наші фахівці можуть надати вам додаткову підтримку у вирішенні будь-яких завдань, пов'язаних з використанням або підготовкою до використання додатків Odoo.


Обмежена безкоштовна підтримка та обслуговування вже включені для користувачів Odoo на SaaS-платформі Unitsoft.

Дізнатися більше

2022 - ми розпочали роботу в Україні та пропонуємо спеціальні знижки на послуги протягом обмеженого часу


Ми пропонуємо варіативність та гнучкість у використанні обраної кількості годин.

Дізнайтеся про наявні пакети послуг 

Навчання та підтримка Odoo

Незалежно від того, чи ви тільки починаєте працювати з Odoo, чи використовуєте його постійно, наші експерти допоможуть вам заощадити час і зробити ваш бізнес більш продуктивним.

Функціональний тренінг

Ми проводимо індивідуальні тренінги та групові онлайн-курси, щоб допомогти користувачам ефективно використовувати будь-який модуль Odoo.

Бізнес-аналіз 

Будь-яка автоматизація спрямована на підвищення продуктивності та ефективне використання ресурсів компанії. Ми аналізуємо ваш бізнес, щоб запропонувати правильний шлях до автоматизації та покращення KPI.

Підтримка та обслуговування Odoo ERP

Ми робимо працюючі системи більш доступними та допомагаємо користувачам ефективно взаємодіяти з Odoo. Ми підтримуємо будь-які зміни, яких потребує ваш бізнес.

Реалізація Odoo

Ми використовуємо методологію швидкого старту, щоб забезпечити доступну вартість і зосередитися на Ваших цілях. Починаючи з одного найнеобхіднішого модуля, Ви зможете додати більше, коли будете до цього готові.

Дизайн

Аналізуємо потреби бізнесу, прогалини, знаходимо рішення, визначаємо обсяг робіт та оцінюємо вартість.

Реалізація

Кастомізація, міграція даних, розробка, інтеграція із зовнішніми системами

Тестування та запуск

Валідація системи, навчання користувачів, підготовка до запуску, запуск .

Оплачуйте години експерта та отримайте професійну команду


Незалежно від того, які саме послуги щодо вашого Odoo вам потрібні, ми виділяємо професійну команду, яка буде з вами спілкуватися та допомагати у виконанні ваших завдань. Ми спростили наші ціни та плани, щоб вони були зрозумілими та передбачуваними. Залежно від ваших завдань будуть залучені профільні спеціалісти. Погодинна ставка однакова для всіх наших спеціалістів.Чим більше годин ви купуєте, тим дешевша вартість за годину.

Отримайте знижку -10% за спільний маркетинг!

Пакети послуг