Управління персоналом

для сучасних компаній

Все в одному: Рекрутинг, оцінка, витрати, відпустки, відвідування тощо.

Спробувати безкоштовно

Запитати у експерта


Ефективне управління персоналом

Консолідуйте всі свої HR-дані в одному централізованому місці.

Легко відстежуйте важливу інформацію для кожного відділу за допомогою комплексного огляду. Контролюйте доступ до конфіденційних даних, обмежуючи видимість для HR-менеджерів і роблячи іншу інформацію, наприклад, довідник співробітників, доступною для всіх працівників. Будьте в курсі важливих подій, таких як запити на відпустку, запити на розподіл, заявки на роботу, оцінки ефективності та багато іншого, за допомогою автоматизованих сповіщень.

  Відпустки
  Призначення
  Табелі
  Відвідування
  Оцінювання
  Рекрутинг
  Витрати

Спростіть процес відстеження відпусток та лікарняних співробітників

відпусток та лікарняних за допомогою управління відпустками.

Співробітники можуть вводити свої запити на різні види відпусток, включаючи оплачувані відпустки, лікарняні та інші форми відпусток.

Менеджери мають право затверджувати або відхиляти запити працівників на відгули.

 

Після того, як менеджер схвалює або відхиляє запит на відгул, працівникові надсилається автоматичне повідомлення, а його календар оновлюється відповідним чином. 

Ефективне управління витратами

Швидко обробляйте звіти про витрати завдяки швидкому оновленню та затвердженню.

Дозвольте працівникам легко та обґрунтовано подавати витрати, а менеджерам - переглядати всі звіти про витрати та за потреби затверджувати або відхиляти окремі запити. Після затвердження витрати миттєво оновлюються в Odoo Бухоблік.

Дізнатися більше

Залучайте найкращі таланти в рекрутинг

Спростіть процес підбору персоналу.

Створіть дошку вакансій, щоб швидко розміщувати відкриті вакансії та легко відстежувати подані заявки. Керуйте та контролюйте свій конвеєр кандидатів, а також легко інтегруйте Odoo Survey для створення скринінгової анкети, яка автоматично прив'язується до запису кандидата.

Дізнатися більше

Підвищення залученості за допомогою соціальних інструментів

Покращуйте комунікацію між співробітниками та підвищуйте мотивацію, пропонуючи винагороди через соціальні інструменти.

Розкрийте можливості співпраці з нашою соціальною мережею

Дозвольте співробітникам співпрацювати між різними відділами, локаціями та модулями Odoo за допомогою чату в реальному часі. Сприяйте обміну знаннями та заохочуйте найкращі практики, дозволяючи співробітникам стежити за конкретними особами або документами. Крім того, створіть групи за інтересами, щоб співробітники могли ділитися своїм досвідом і сприяти командній роботі.

Покращуйте своє життя за допомогою гейміфікації

Мотивуйте співробітників, ставлячи перед ними виклики, цілі та винагороди. Розробляйте власні цілі, встановлюйте чіткі завдання, надавайте зворотній зв'язок у режимі реального часу та відстежуйте відчутні результати. Виокремлюйте найкращих у кожній команді та публічно визнавайте індивідуальні та командні досягнення.

Повна інтеграція з іншими додатками Odoo

Рекрутинг

Трансформуйте процес підбору персоналу за допомогою оптимізованої системи відстеження та пошуку кандидатів, щоб спростити процес найму.


Відкрити

Відпустки

Ефективно обробляйте запити співробітників на відгули та розподіляйте ресурси за допомогою автоматичного оновлення календаря.


Відкрити

Витрати

Отримайте повне уявлення про витрати співробітників, спростіть процес затвердження та відстежуйте всі записи, впровадивши організовану систему відстеження.


Відкрити

8 Мільйонів користувачів

розвивають свій бізнес з Odoo

Створіть команду своєї мрії та досягніть успіху 

Почніть зараз - це безкоштовно