Легко керуйте постачальниками 

та замовленнями на закупівлю

Покращуйте ефективність ланцюжка поставок та

управління запасами

Спробувати безкоштовно

 Запитати у експерта

Оптимізуйте процес закупівель за допомогою автоматизації

Оптимізуйте закупівлі за допомогою автоматизованих запитів на закупівлю на основі рівня запасів

Підвищуйте ефективність закупівель та управління запасами, використовуючи правила закупівель, які враховують такі фактори, як рівень запасів, логістичні правила, замовлення на продаж та прогнозовані виробничі замовлення. Вибираючи різні методи поповнення запасів для кожного продукту на основі ваших унікальних стратегій виробництва і доставки, ви можете оптимізувати управління запасами і забезпечити ефективну роботу ланцюжка поставок.


Наявність продукції та ціни від постачальників

Оптимізуйте свої рішення щодо закупівель, використовуючи найкращі доступні ціни.

Легко імпортуйте прайс-листи та довідники ваших постачальників, щоб приймати обґрунтовані рішення про закупівлю на основі акцій, кількості та спеціальних умов контракту. Відстежуйте наявність товарів та статус замовлень у додатку та залишайтеся конкурентоспроможними, встановлюючи ціни продажу на основі цін вашого постачальника. 

Забезпечте собі найкращу пропозицію на тендерах із закупівель

Отримайте найкращу ціну, ведучи переговори з кількома постачальниками.

Наша платформа дозволяє запускати тендери на закупівлю, легко інтегрувати відповіді постачальників у процес і легко порівнювати пропозиції, щоб вибрати найкращу пропозицію. Лише кількома кліками миші ви можете надсилати замовлення на закупівлю та використовувати інструменти звітності для аналізу якості роботи постачальників після завершення закупівлі. Крім того, наша функція Blanket Order Agreement дозволяє вам купувати товари у постачальника за договірною ціною на постійній основі протягом певного періоду часу, оптимізуючи процес закупівель.


Доступ до статистики покупок без зайвих зусиль

Ефективно плануйте, аналізуйте та прогнозуйте свої замовлення

Наша гнучка система звітності надає точну статистику про роботу вашого постачальника, включаючи затримки поставок, узгоджені цінові знижки та обсяги закупівель. Крім того, ви можете інтегрувати свої закупівлі з аналітичним обліком для аналізу прибутковості ваших контрактів. Це дозволяє ефективно планувати, аналізувати та прогнозувати замовлення, оптимізуючи процес закупівель.

Легко керуйте кількома компаніями

Заощаджуйте час і зусилля за допомогою правил Odoo для кількох компаній.

Завдяки мульти-функціональності Odoo, ви можете використовувати один екземпляр для синхронізації операцій між різними компаніями або складами. Це означає, що ви можете створювати замовлення на продаж, обмінюватися даними про клієнтів, постачальників і товари, а також керувати рахунками-фактурами для всіх ваших компаній одночасно. Більше того, ви можете автоматизувати процес виставлення рахунків між усіма вашими компаніями, щоб заощадити ще більше часу та зусиль.

woman placing sticky notes on wall

Повна інтеграція з іншими додатками Odoo

Виставлення рахунків

Уникайте подвійного запису, конвертуючи замовлення на закупівлю в інвойси постачальників.


Відкрити

Склад

Підтримуйте рівень запасів синхронізовано з покупками та створюйте автоматичні правила поповнення запасів, щоб запобігти їх дефіциту.

Відкрити

8 Мільйонів користувачів

розвивають свій бізнес з Odoo

Вдале придбання для прибуткового бізнесу

Почніть зараз - це безкоштовно