Потужний інструмент SMS-маркетингу

Ваші маркетингові кампанії миттєво доставляються на мобільні пристрої ваших контактів.

 

Спробувати безкоштовно

Запитати у експерта​​

Текстові повідомлення (SMS) швидше, ніж електронні листи

і, як правило, мають вищі показники відкриттів

Якщо вам потрібно нагадати учасникам про майбутню подію або провести флеш-акцію тривалістю п'ять годин, скористайтеся SMS-розсилкою. На відміну від електронних листів, які можуть залишатися невідкритими у вхідних протягом тривалого часу, текстові повідомлення надходять безпосередньо на мобільні пристрої ваших контактів зі значно більшою ймовірністю бути прочитаними протягом декількох хвилин.

Open Rates
SMS ​​Email

98% 20%

Дозвольте Odoo впоратися з важкою роботою

заздалегідь запланувавши свої кампанії.

За допомогою Odoo ви можете підготувати всі свої SMS-кампанії та запланувати їхню відправку на пізніший час. Це означає, що вам не потрібно бути підключеним до мережі, щоб ваша кампанія була доставлена вашим контактам. Odoo обробляє відправлення за вас, дозволяючи вашим повідомленням досягти світу, навіть коли ви не в мережі.

 

Від 0,01€/SMS

Ще один аспект управління SMS-кампаніями, який вам сподобається, - це цінова політика. Наприклад, надсилання повідомлення до США коштує лише 0,0108 кредитів. Варто зазначити, що ви можете придбати кредити безпосередньо в додатку, що спрощує управління витратами на кампанії.

Детальні ціниНаша команда дбає про оптимізацію технічних деталей

щоб вам не довелося про них турбуватися

Ми також надаємо послугу скорочення посилань, щоб допомогти зменшити розмір ваших SMS-повідомлень. Але це ще не все - автоматично інтегровані трекери посилань для моніторингу кількості кліків та вимірювання доходу, отриманого від вашої SMS-кампанії.

Легко сегментуйте аудиторію, щоб визначити, хто отримує ваші повідомлення.

Орієнтуйтеся на відповідну аудиторію, враховуючи такі фактори, як минулі замовлення, покинуті кошики, підписки на списки розсилки, відвідувачі заходів, вибрані вручну контакти тощо.

Надсилайте SMS безпосередньо зі свого списку контактів.

Високий показник відкриттів корисний не лише для маркетингових кампаній. Наприклад, вам може знадобитися швидко зв'язатися з усіма співробітниками одночасно. За допомогою Odoo Контакти ви можете легко вибрати відповідні контакти зі свого списку та надіслати їм SMS. Це дуже просто.

8 Мільйонів користувачів

розвивають свій бізнес з Odoo

Пишіть своїм контактам і відстежуйте їхню реакцію

Почніть зараз - це безкоштовно