Забронюйте зустріч з нашими Odoo експертами 

Оберіть зручний день та час, а також формат зустрічі (Zoom, Skype, MS Teams або візит до офісу). Не втрачайте своєї можливості покращити власний бізнес з Odoo.

Натискаючи кнопку «Надіслати», ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли та погоджуєтеся з умовами, викладеними в наших Умовах використання та Політиці конфіденційності. Перш ніж продовжити, уважно перегляньте ці документи.

Будь ласка, зверніть увагу, що наші безкоштовні програми Odoo для CRM, продажів і виставлення рахунків пропонують такі умови:

  • Безкоштовний хостинг додатків для 3 користувачів
  • Включає програми CRM, продажів та виставлення рахунків
  • Інтегрований сервіс електронної пошти (тільки відправка)
  • Ніяких налаштувань та підтримки

Наш безкоштовний тарифний план дозволяє керувати клієнтами, лідами, продажами, квотами, інвойсами та платежами без обмежень за часом для активних користувачів. Однак є деякі обмеження. Якщо користувачі не використовують базу даних протягом 30 днів, вона буде призупинена і видалена на 60-й день неактивності, якщо не буде зроблено запит на повторне підключення бази даних.

Зверніть увагу, що ця безкоштовна версія включає обмежену підтримку через нашу службу підтримки https://unitsoft.io/helpdesk лише протягом першого місяця. Для отримання додаткової безкоштовної підтримки ви можете звернутися на наш форум за адресою https://unitsoft.io/forum/help-free-crm-4.

Програмне забезпечення надається за ліцензією LGPL3 і поставляється "як є". Використовуючи це програмне забезпечення, ви погоджуєтеся з умовами та положеннями ліцензії LGPL3.

Використовуючи наші безкоштовні додатки Odoo для CRM, продажів та виставлення рахунків, ви визнаєте та погоджуєтесь з цими умовами та положеннями.

Ми високо цінуємо конфіденційність особистої інформації наших користувачів. Використовуючи в роботі з Інтернет-ресурсами всі доступні можливості мережі, ви можете бути абсолютно спокійні на рахунок збереження особистої інформації.

Дані, які користувачі надають при заповненні реєстраційної форми або під час інших маніпуляцій, застосовуються тільки в обумовлених в “Згоду з розсилкою” випадках. Переважно, особиста інформація використовується в цілях підготовки спеціальних Продуктів і Послуг. Також, в угоді є пункти, які обумовлюють особливі випадки, коли якісь дані можуть бути передані третім особам.

Дані, необхідні для сайту

Необхідні для сервісу дані – то ті пункти, які заповнюються в реєстраційній формі, а саме Ім’я та E-mail. Таким чином, користувач добровільно погоджується на отримання листів від “Інсайдер інтернет підприємця”.

Мета збору особистої інформації.

Єдине для чого використовується інформація про користувача – це відправка йому на електронну пошту листів розсилки. Ім’я, яке вказується в реєстраційній формі, необхідно для особистого звернення. У листі від компанії ви будете отримувати інформацію про тренінги, цікаві факти і пропозиціях.

Вся надана інформація не передається третім особам. Винятком з правила може бути тільки виконання вимог законодавства, що передбачено в Угоді. Особисті дані користувачів зберігаються на спеціальних серверах getresponse.com, де вся інформація захищена і може використовуватися тільки в зазначених Угодою випадках.

За користувачем залишається право відмовитися від розсилки. Тоді його ім’я та електронну адресу буде автоматично видалений з бази даних. Для цього достатньо всього одного кліка миші на відповідному пункті, який є в кожному отриманому листі.

Як відбувається використання особистих даних

Сайт rensoft.ua використовує Cookies та інформацію про користувачів сервісу Google Analytics.

З їх допомогою відбувається збір даних про переміщення відвідувачів по сайту. Такий контроль дає можливість покращувати і вдосконалювати роботу ресурсу. Даний підхід дозволяє краще орієнтуватися на переваги відвідувачів і створювати цікавий для користувачів контент.

В налаштуваннях кожного браузера можна заборонити відправку Cookies або вказати необхідність підтвердження кожної відправки. Ці дії, звичайно, збережуть вас від поширення інформації про ваші переміщення в мережі, але при цьому деякі сайти і можливості будуть недоступні.

Захист персональних даних

Для забезпечення конфіденційності інформації про користувачів ми застосовуємо різні заходи безпеки, в тому числі адміністративні, управлінські та технічні. Відповідно до міжнародних стандартів контролю, ми не тільки збираємо дані, але і несемо повну відповідальність за їх збереження. Кожен співробітник нашої компанії усвідомлює всю важливість дотримання необхідних заходів контролю, а також норм і вказівок, прийнятими в Угоді.

Але, не дивлячись на високі рівень забезпечення збереження ваших персональних даних, користувачеві теж необхідно дотримуватися певних правил. Працюючи в Інтернеті, будьте обережні і не поширюйте свої особисті дані.

Наші розробники роблять все можливе, щоб запобігти можливості витоку інформації, необґрунтованого використання і зміни персональних даних. Але 100% гарантії не може надати жоден інтернет-сервіс, так як від незаконного злому системи не застрахований ніхто. Хакерська атака може створити умови для отримання даних іншими людьми.