Інструкція Епіцентр

1.    Опис модуля

Фід ЕпіцентрК - це структурований файл або набір даних, який містить інформацію про товари для розміщення на українській електронній комерційній платформі ЕпіцентрК. Даний фід містить дані про назву товару, опис, ціну, наявність і інші характеристики. 

Модуль використовується для постачання інформації про товари продавця, який бажає розмістити свої товари на платформі ЕпіцентрК. Це дозволяє платформі імпортувати та відображати товари, щоб користувачі могли переглядати та купувати їх на сайті ЕпіцентрК. Даний Фід відповідає всім технічним вимогам маркетплейсу.

2.    Налаштування модуля

Для початку роботи з модулем kw_marketing_feed_epicentrk Вам слід зайти в категорію Додатки, натиснути кнопку Оновити списки додатків  (що знаходиться зліва в верхньому рядку) та в пошуковій стрічці ввести "feed_epicentrk", знайдений модуль встановити.

Наступним етапом буде відкрити меню Marketing feed та вибрати потрібний маркетплейс - а саме EpicentrK.

При потребі в загальних Налаштуваннях вибравши Marketing feed можна включити Multi feeds, що дозволяє використовувати товари в системі Odoo для декількох однакових маркетплейсів.

Наступним етапом буде перейти на вкладку Fields та перевірити чи всі поля заповнені та співпадають з вашими даними в системі Odoo, оскільки маркетплейс ЕпіцентрК має свої вимоги до наявності та формату інформації в картці товару. Отже на вкладці Fields вибравши необхідну назву поля  в значенні можна обрати поле, яке буде відповідати даним  з системи Odoo. Наприклад назва vendor означає - постачальник, тому залежно від того що Ви вкажете в полі field та інформація і буде передана на маркетплейс ЕпіцентрК. 

В кожній карточці товару, який має бути доступний для Фіда ЕпіцентрК необхідно проставляти галочку біля Availiable Feed For EpicentrK.

Всі товари які мають не відповідності до критеріїв Епіцентру Ви можете переглянути в правому куті, вибравши Incorect Products. Зайшовши в них Вам необхідно перевірити всі поля, які підсвічені червоним кольором та виправити їх (чи вказати пропущену інформацію). 

Якщо інформація по товару не підтягнулась з картки товару взагалі, скиристайтесь кнопкою Fill in fields.

Для того щоб завантажити продукти в feed в ручному режимі слід натиснути  Append products.

Щоб оновлення фідів відбувалось автоматично Вам необхідно активувати режим розробника, перейти на вкладку Технічний/Автоматизація/Заплановані дії та перевірити чи потрібний крон активований. Вказати регулярність. Зберегти.

Скопіюйте дане посилання з системи Odoo, відкрийте особистий кабінет маркетплейсу ЕпіцентрК та вставте його в відповідне поле.