Інструкція Facebook

1.    Опис модуля

Лід-форма - це тип онлайн-форми, що використовується компаніями та маркетологами для збору інформації від потенційних клієнтів. Вона часто використовується як частина стратегії лідогенерації для збору контактних даних та іншої важливої інформації від осіб, які виявили зацікавленість у продукті, послузі чи компанії.     Інформація, зібрана за допомогою лід-форм,  зазвичай включає такі дані, як: ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону, назва компанії та будь-які інші дані, що мають відношення до маркетингових зусиль бізнесу.

Даний модуль призначений для того, щоб передати всі дані відвідувача з лід-форми в Facebook до бази даних Odoo. Потім компанії можуть використовувати ці дані для подальшої роботи з потенційними клієнтами, розвитку відносин і потенційного перетворення їх на клієнтів.

Модуль може стати важливим інструментом для компаній, які прагнуть розширити свою клієнтську базу і зв'язатися з потенційними клієнтами, зацікавленими в їхніх продуктах або послугах.

2.    Налаштування модуля

Для початку роботи з модулем kw_facebook_lead_form Вам слід зайти в особистий кабінет Meta for Developers та створити новий додаток.

В новому вікні оберіть "Інші" додатки та натисніть кнопку Далі. Виберіть тип Бізнес. Далі.

Вкажіть назву додатку. Додайте бізнес акаунт. Натисніть кнопку Створити додаток.

Далі слід відкрити створений додаток та перейти на вкладку Dashboard (Панель). Перейдіть на Facebook Login/Settings, щоб зробити відповідні налаштування по галочках та вказати домен Вашої системи Odoo (в дане поле можна внести декілька адрес).

Наступним кроком слід перейти в систему Odoo, відкрити меню Додатки, натиснути кнопку Оновити списки додатків  (що знаходиться зліва в верхньому рядку) та в пошуковій стрічці ввести "kw_facebook_lead_form" також "kw_graph_api". Встановити дані модулі.

Відкривши в меню Facebook, перейдіть на вкладку Settings / Facebook App та натисніть кнопку Create. В отриманій формі слід вказати Токен і Ключ додатку. Всі дані беруться з особистого кабінету Facebook для компаній. Для того щоб вказати Facebook App Access Token, перейдіть на вкладку Інструменти/ Інструмент маркерів доступу та знайдіть потрібний App Token, скопіюйте його та вставте в систему Odoo. Далі перейдіть в розділ Налаштування/ Основні та скопіюйте Секрет додатку для поля Facebook App Secret. Також варто зауважити: для успішного налаштування даного модуля Ваш бізнес акаунт в Facebook повинен бути підтверджений. Заповнивши всі дані натисніть Connect App.

При внесенні коректних даних та з'єднання з додатком Ви отримаєте Facebook App ID та навпроти поля Connect - стоятиме галочка. Наступним кроком - натисніть кнопку Login.

Вас автоматично перенаправить на сторінку FB, там Вам потрібно редагувати налаштування та обрати сторінку Facebook, яку Ви плануєте підключити до системи Odoo. Завершивши дане налаштування та давши згоду на дозволи від FB, поверніться в базу Odoo.

Далі перейдіть на вкладку Pages та оберіть наявну сторінку.

Для того щоб отримувати лід форми, Вам необхідно поставити галочку навпроти поля Is Lead Form. Далі натисніть кнопку Resubscribe для того, щоб перепідписатись та дати згоду на додаткові дозволи.

На вкладці Settings Ви матимете можливість вказати дефолтні значення при створення ліда в модулі CRM.

Перейшовши на вкладку Lead Form, Ви побачите дозволи лід форми. Form Lead Limit - дозволить Вам лімітувати форми опитування (останні десять, для прикладу). Ви також можете деактивувати форму, скориставшись кнопкою Inactive Form.

Обравши потрібне опитування, Ви бачите запитання, які присутні в формі, кількість відповідей та кількість створених лідів.

Для зручності та комфорту даний модуль включає в себе автоматичні дії. Активувавши режим розробника, перейдіть в Загальні налаштування/Технічний/Автоматизація/Заплановані дії. Кожні 2 хв оновлюється інформація про ліди Facebook. При потребі Ви можете змінити дану регулярність самостійно. Для цього перейдіть в потрібну дію та вкажіть бажану регулярність. Також кожні 15 днів оновлюється токен лідів Facebook.