Інструкція Хорошоп

1.    Опис модуля

Хорошоп — це SaaS-платформа для створення інтернет-магазинів. Вона корисна підприємцям, які хочуть вийти в онлайн, але в той же час не планують витрачати на це місяці часу і тисячі доларів.

Модуль інтеграції з Хорошоп horoshop.ua буде корисним для тих компаній, які ведуть свої продажі на даній платформі. Ви зможете отримувати всі замовлення швидко та легко, також створювати накладну Нової Пошти в системі Odoo (за умови наявності модуля інтеграції з Нова Пошта) та передавати в Хорошоп, змінювати статуси замовлення.

2.    Налаштування модуля

Для початку роботи з модулем  Вам слід зайти в категорію Додатки, натиснути кнопку Оновити списки додатків  (що знаходиться зліва в верхньому рядку) та в пошуковій стрічці ввести "horoshop", знайдені модулі встановити.

Наступним етапом  виберіть в меню - MarketPlace та оберіть потрібний маркетплейс - а саме Horoshop. Внесіть свої  дані з  особистого кабінету Хорошоп, а саме Shop Domain, Логін та Пароль (який Ви заповнюєте при вході в кабінет). Вкажіть рандомну назву в поле Name (це може бути як Логін, так і назва сайту). Збережіть налаштування.

Далі натисніть кнопку Set Up ліворуч вгорі. В отриманому вікні зніміть галочки на кожному пункту та натисніть Run. Проставте потрібні галочки та знову натисніть Run.

Налаштування та синхронізація завершені. Для автоматичного завантаження замовлень з Хорошоп ми рекомендуємо активувати Режим розробника та перейти в Загальні налаштування / Технічний/ Заплановані дії. В пошуковому меню ввести "horoshop", в фільтрах вибрати Заархівовано. Активуйте крон. Кожних 10 хвилин відбуватиметься автоматичне завантаження.

Всю інформацію про товари, які мають галочку приналежності до Хорошоп, нові замовлення та контакти можна знайти в верхній правій стороні маркетплейсу.

Для того щоб додати існуючий товар до сайту Хорошоп - перейдіть в потрібний товар та поставте галочку  Horoshop.

Перейдіть на вкладку Horoshop та натисніть кнопку Assigh products.

Перейшовши в даний товар, відкривається форма, яку потрібно заповнити даними про товар. Заповнивши дані та фото товару натисніть кнопку Upload Product. Для оновлення інформації використовуйте кнопку Load Product (Update).

Якщо Вам потрібно створити товари в базі Odoo, які вже є на сайті Хорошоп, то для цього перейдіть в Налаштування та оберіть Продукти Products).

Далі оберіть потрібний товар. Відкривши його, натисніть кнопку To Odoo Product. Даний товар створиться та проставиться в полі Product.

Всі отримані замовлення Ви також можете знайти в модулі Продажі. Відкривши замовлення та перейшовши на вкладку Horoshop, Ви побачите всю інформацію по замовлення, метод доставки, відділення НП, Суму замовлення. Також на цій вкладці ви зможете змінювати статус замовлення та передавати його в Хорошоп, для цього слід натиснути Update Horoshop Order (що знаходиться вгорі, в правому куті).

Для того щоб згенерувати накладну Нової Пошти, Вам необхідно мати модуль Інтеграція з Нова Пошта. Далі слід перейти на вкладку Нова пошта та вказати чи відкоригувати дані отримувача. Натиснути Створити накладну. Далі натиснути кнопку "Відправити в НП".