Інструкція LiqPay

1.    Опис модуля

Даний модуль інтегрує платіжну систему LiqPay в стандартні методи оплати Odoo. Після його встановлення у користувача з'являється можливість оплачувати замовлення, рахунки через систему LiqPay, яка підтримує оплати кредитними картами, Apple Pay, Google Pay, та іншими доступними методами.

2.    Налаштування модуля

Для налаштування модуля слід зайти в Odoo, вибрати категорію Додатки, натиснути кнопку Оновити списки додатків (що знаходиться зліва в верхньому рядку) та в пошуковій стрічці ввести "liqpay", знайдений модуль встановити.

Наступним етапом буде - зайти в пункт меню Виставлення рахунків/Налаштування/Платежі/ Платіжні еквайєри (Провайдери платежу) та обрати LiqPay.

Далі слід заповнити дану форму LiqPay. Вказати ключі з особистого кабінету LiqPay.

Також Ви можете налаштувати бажані повідомлення для відображень як на сайті під час оплати так і після остаточної оплати перейшовши на вкладку Повідомлення.

На вкладці Налаштування вкажіть журнал оплати та підтримувані значки платежу. Збережіть всі налаштування. В подальшому Ви вже маєте можливість оплачувати замовлення чи рахунки через систему LiqPay.

Перейдіть в загальні налаштування та в розділі Продажі активуйте Автоматичний рахунок. Саме ця функція створить Вам рахунок-фактуру автоматично після підтвердження онлайн-платежу.