Інструкція Украгазбанку

1.    Опис модуля

Даний модуль дозволяє отримати банківську виписку Ukrhazbank в стандартному форматі виписок Odoo.    Ви зможете використовувати його для подальшої роботи та розподілу цих виписок. Модуль надає можливість детальних банківських виписок з усіма доступними полями.

2.    Налаштування модуля

Для налаштування даного модуля слід вибрати категорію Додатки в пошуковій стрічці ввести "kw_bank_import_ukrhazbank", знайдений модуль встановити (також Вам може знадобитись додатковий модуль kw_currency_code).

Наступним етапом буде зайти в розділ Рахунки/Налаштування/Журнали та натиснути кнопку “Створити”.

Після цього натисніть кнопку “Get Ukrhazbank Account info”.

Далі  потрібно обрати рахунки, по якому буде завантажуватися виписка. Вкажіть номер банківського рахунку, по якому буде завантажуватись виписка і скопіюйте його в поле “Номер рахунку”. Вкажіть ваш токен в полі “Ukrhazbank token” (токен можна отримати в особистому кабінеті Укргазбанк в налаштуваннях API).

Щоб завантажити банківську виписку за день вручну потрібно вказати потрібну дату у  полі “Ukrhazbank progress date” і натисніть кнопку “Manual sync”. Саме по вказаній даті буде завантажена виписка. 

Для перегляду виписки перейдіть в “Панель приладів”, знайдіть потрібний Журнал, натиснувши на три крапки виберіть Виписки.

Для налаштувань автоматичного завантаження виписки потрібно налаштувати “заплановану дію”. Для цього перейдіть в режимі розробника в розділ Технічний / Заплановані дії.  Відкрийте “Statement download from Ukrhazbank”. Встановіть необхідну частоту завантаження виписки та активуйте. Саме по цій частоті і буде автоматично завантажуватись ваша виписка.